Hurda Adresi

Hurda Krom Fiyatları

Hurda krom alımı yapmaktayız. Bizlerle hurda krom satışı yapmak ve fiyatları öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz. Hurda krom, endüstriyel kullanım alanlarından biri olan kromun geri dönüşümü açısından önemli bir kaynaktır. İstanbul’un önde gelen hurda metal alımı hizmeti sunan firması olarak, Hurdaadresi.com olarak hurda krom alımı konusunda uzmanız ve müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Hurda Krom Fiyatları 2024

Günümüzde hurda krom fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Piyasa koşulları, hurda kromun kalitesi, talep ve arz dengesi gibi faktörler, hurda krom fiyatlarını etkiler. Güncel hurda krom fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Hurdaadresi.com olarak, hurda krom alımı konusundaki uzmanlığımız ve güvenilir hizmetimizle İstanbul’un dört bir yanındaki müşterilerimize destek olmaktan gurur duyuyoruz. Hurda krom alımı ve diğer hurda metal ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin ve sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunun!

Nikel Şablon Fiyatı:450.50₺
Krom 316 Fiyatları:53.50₺
Krom 304 Fiyatı:34.00₺
Krom 430 Fiyatları:12.50₺
Güncel hurda krom fiyatları genel olarak bu şekildedir.

İstanbul Hurda Krom Alınır

Bizlere İstanbul’da hurda krom satışı yapmak için ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Hurda krom fiyatı açısından en iyi teklifi iletebilecek kuruluşlara arasında yer almaktayız. Hurdaadresi.com olarak, hurda krom alımı sürecinde müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunuyoruz. İstanbul’un dört bir yanından hurda krom alımlarını hızla gerçekleştiriyor ve müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak görüyoruz.

Hemen Ara WhatsApp
Scroll to Top